O mnie oraz o WP Ekspert!

WP Ekspert powstało po to, aby sprawy techniczne Twojej strony WordPress przestały być Twoim problemem. Rozwijaj swój biznes nie tracąc czasu na zbędne czynności. Zarządzanie i opiekę techniczną nad stroną WordPress pozostaw specjaliście!

Tomasz Zaręba
Tomasz Zaręba

TOMASZ ZARĘBA

Ekspert w zakresie opieki technicznej nad stronami opartymi na systemie WordPress. Programista z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym specjalizujący się w rozwiązywaniu problemów właścicieli stron WordPress takich jak: optymalizacja szybkości strony, zabezpieczenia przed atakami i spamem, usuwanie wirusów, aktualizacje oraz stała opieka techniczna.

Wysłuchuję, pomagam i doradzam. Każdego klienta traktuję indywidualnie i po partnersku. Tłumaczę wszystko w jasny i przejrzysty sposób w języku zrozumiałym dla każdego. Współpracując ze mną, wiesz, z kim rozmawiasz i kto zajmuje się Twoją stroną.

Jak pomagam rozwijać biznes

Stała opieka techniczna nad stroną WordPress to już nie luksus. Teraz to wymóg dla każdego, kto poważnie myśli o stabilnym rozwoju swojego biznesu. Wiem, że profesjonalna opieka nad stroną może być dla Ciebie zbyt trudna i czasochłonna. Nie musisz jednak tracić czasu na naukę umiejętności, których nie używasz na co dzień. Powierzając opiekę nad swoją stroną specjaliście, zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na inne istotne zadania, albo na zasłużony odpoczynek lub cenne chwile spędzone z rodziną.

Jak pracuję z klientem

Bezpośredni kontakt

Współpracując ze mną, wiesz konkretnie z kim rozmawiasz i kto będzie zajmował się Twoją stroną. Tym różnię się od innych firm i dużych agencji. Nie rozmawiasz z handlowcem z działu sprzedaży albo z kolejnym opiekunem z działu obsługi klienta. Kontaktujesz się bezpośrednio ze mną, czyli z osobą, której powierzasz opiekę nad swoją stroną. Dokładnie wiesz, kto jest odpowiedzialny za Twoją stronę internetową.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Całkowicie odrzucam ogólne i szablonowe podejście do klienta. Rozumiem, że Twój biznes jest unikalny. Dlatego też do każdej powierzonej mi strony podchodzę indywidualnie dostosowując się do Twoich potrzeb. Staram się dokładnie poznać Twoje oczekiwania, aby pomóc Ci przybliżyć Cię do zrealizowania celu jaki sobie stawiasz prowadząc swoją stronę internetową.

Przejrzystość prac i stała edukacja klienta

Jako właściciel strony, możesz w każdej chwili zapytać mnie, dlaczego zdecydowałem się na takie czy inne rozwiązanie problemu. Na każde Twoje pytanie uzyskasz szczegółową odpowiedź. Musisz wiedzieć co dzieje się z Twoją stroną, aby mieć pewność, że jest ona w dobrych rękach.

Serwis korzysta z ciasteczek jak to opisano w polityce prywatności.